regulamin

1. Klienci korzystający z naszych usług zobowiązują się przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu, przepisów BHP i przeciwpożarowej oraz stosować się w sytuacjach wyjątkowych do próśb pracowników obiektu.                      
2. Na terenie całego obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu.
3. Pokoje wynajmowane są na doby.
4. Doba hotelowa obowiązuje od godziny 13:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 11:00 w dniu wyjazdu.
5. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do godziny 6:00 rano.
6. Prosimy o nie przenoszenie wyposażenia pokoju.
7. Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione w pokoju noclegowym mienie klienta.
8. Należność za pobyt oraz opłata klimatyczna pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem.
9.Przedłużenie pobytu poza okres ustalony w dniu przybycia, prosimy zgłosić na dzień przed planowanym wyjazdem do właściciela tel. 692 183 572. W miarę istniejących możliwości prośbę Państwa spełnimy z przyjemnością.
10.Klient przywożący ze sobą psa lub inne zwierze domowe, zobowiązany jest zachować wszelkie środki bezpieczeństwa, w przeciwnym razie ponosi on odpowiedzialność za szkody spowodowane przez zwierze.
11. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałych z jego winy lub winy odwiedzających go gości.
12. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa w pokojach nie wolno używać grzałek, kuchenek mikrofalowych, grzejników, urządzeń gazowych, przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, nie stanowiących stałego wyposażenia pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.
13. Przedmioty osobistego użytku  pozostawione przez wyjeżdżającego gościa będą odesłane na jego koszt na wskazany adres. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji przedmioty te przechowane zostaną przez miesiąc, a następnie zniszczone.
14. Osoby odwiedzające proszone są o opuszczenie budynku do godz. 22:00.
15. Gość  nie ma prawa przekazywać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres za który uiścił należną opłatę.
16. Na terenie obiektu znajduje się parking, który jest niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione w samochodach rzeczy.
17. Przy opuszczeniu obiektu klucz do drzwi pokoju, po ich zamknięciu, należy pozostawić u właściciela.
18. Żelazko wraz z deską do prasowania znajduje się u właściciela i jest bezpłatne.
19. Sprzęt narciarski, buty narciarskie, sanki itp. prosimy o pozostawianie w miejscu do tego przeznaczonym.
20. Śniadanie w formie bufetu serwowane jest od godziny 8:00 do 11:00, natomiast obiadokolacja od godziny 16:00 do 18:00. Jest możliwość ustalenia indywidualnej godziny z właścicielem.

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia Ośrodka Wypoczynkowego Czesława.
                                         
Gospodarze

Witamy w Ośrodku wypoczynkowym Czesława

  • "Serdecznie zapraszamy do ośrodka wypoczynkowego Czesława znajdującego się w miejscowości Ząb, która jest jedną z najwyżej położonych wsi w Polsce. Ząb znajduje się nieopodal Zakopanego na Pogórzu Gubałowskim dzięki czemu z pokoi naszego ośrodka rozpościera się przepiękna i zapierająca dech w piersiach panorama Tatr." Czytaj dalej...

Rezerwacja

Telefon kontaktowy +48 • 692 • 183 • 572

Lub napisz do nas wiadomość Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.