Ośrodek Wypoczynkowy Czesława - Oferty

Romantyczne weekendy

Malownicza górska sceneria, świeże górskie powietrze, romantyczna kolacja dla dwojga, przytulny pokoik z widokiem na panoramę Tatr i romantyczny weekend gotowy.

Wyjazdy rodzinne

Ośrodek wypoczynkowy Czesława to idealne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi. Bezpieczna odległość od ruchu ulicznego i dużo zielonego terenu to recepta na udany urlop.

Święta Wielkanocne

Wielkanocne święta nie zawsze muszą być standardowe i spędzane w domu. Zachęcamy Państwa do spędzenia świąt na Podhalu wśród góralskich tradycji i gościnności.

Weekend czerwcowy

Weekend czerwcowy jest wciąż mniej popularny w niż majowy, dlatego polecamy wypoczynek o tej porze roku wszystkim, którzy nie lubią tłoków na szlakach.

Weekend majowy

Słoneczny weekend majowy to idealna okazja do przyjazdu na Podhale. Górskie polany porastają piękne krokusiki a słoneczna pogoda zachęca do wyjścia na zewnątrz.

Wakacje w górach

Wakacje na Podhalu to niezapomniany wypoczynek, połączony z aktywnością i udziałem w wielu plenerowych imprezach, organizowanych na całym Podhalu.

Boże Narodzenie

Śnieżnobiała sceneria Podhala, góralska pasterka, ogromna choinka z prawdziwego pachnącego świerka to sedno magii świąt Bożego Narodzenia.

Sylwester

Zaplanuj wyjątkową noc sylwestrową już dzisiaj, aby potem spokojnie wznieść toast za miniony rok z bliskimi Ci osobami w malowniczej górskiej scenerii.

Ferie zimowe

Ferie zimowe na Podhalu to idealna okazja na białe szaleństwo, nocny kulig z pochodniami, kąpiel w gorących wodach termalnych i podziwianie ośnieżonej panoramy Tatr.

Wyciąg Potoczki

Polecamy Państwu surfowanie na naszym wyciągu Potoczki znajdującym się niedaleko naszego Ośrodka. Aby dobrze się bawić, nie trzeba jechać nigdzie daleko.

Grupy zorganizowane

Ośrodek wypoczynkowy Czesława był projektowany z myślą o przyjmowaniu grup zorganizowanych. Łączna ilość miejsc w naszym ośrodku to 58 w 19 pokojach.

Last minute

Jeżeli jeszcze nie zdążyliście zarezerwować sobie noclegu a chcielibyście spędzić urlop w malowniczo położonym zakątku Podhala, to zapraszamy do nas!

Witamy w Ośrodku wypoczynkowym Czesława

  • "Serdecznie zapraszamy do ośrodka wypoczynkowego Czesława znajdującego się w miejscowości Ząb, która jest jedną z najwyżej położonych wsi w Polsce. Ząb znajduje się nieopodal Zakopanego na Pogórzu Gubałowskim dzięki czemu z pokoi naszego ośrodka rozpościera się przepiękna i zapierająca dech w piersiach panorama Tatr." Czytaj dalej...

Rezerwacja

Telefon kontaktowy +48 • 692 • 183 • 572

Lub napisz do nas wiadomość Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.